Description
Overload Protection,500 W Power,Mixer Grinder,3 Speed with Pulse
Overload Protection,500 W Power,Mixer Grinder,3 Speed with Pulse
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Revolutions | 18000 RPM |
| Dry Grinding | Yes |
| Chutney Grinding | Yes |
| Other Features | Dimension: 345 x 190 x 240 mm, Weight: 2.9 kg |
| Depth | 42.98 cm |
| Height | 30.48 cm |
| Width | 24.99 cm |
| Weight | 5.46 kg |
Reviews
There are no reviews yet.