Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | mahavir Eco products |
| Model Number | menduvada 011 Vada Maker |
| Material | Plastic |
| Width | 9 cm |
| Height | 12 cm |
| Depth | 9 cm |
| Weight | 350 g |
| Warranty Summary | Na |
| Service Type | Na |
| Covered in Warranty | Na |
| Not Covered in Warranty | Na |





Reviews
There are no reviews yet.