Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Majestic Pet |
| Model Number | 1ENVZBD4D23S |
| Size | XL |
| Brand Color | Orange |
| Color | Orange |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Bolster |
| Material | Polyester |
| Washable | Yes |
| Width | 88.9 cm |
| Height | 132.08 cm |
| Depth | 27.94 cm |





Reviews
There are no reviews yet.