Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Majestic Pet |
| Model Number | 36A1BFKV5ZH2 |
| Size | L |
| Brand Color | Multicolor |
| Color | Multicolor |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Flat |
| Material | Polyester |
| Washable | Yes |
| Width | 106.68 cm |
| Height | 106.68 cm |
| Depth | 12.7 cm |





Reviews
There are no reviews yet.