Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Majestic Pet |
| Model Number | 3VLJWB1TNLSH |
| Size | M |
| Brand Color | Multicolor |
| Color | Multicolor |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Flat |
| Material | Poly/Cotton |
| Washable | Yes |
| Width | 60.96 cm |
| Height | 86.36 cm |
| Depth | 15.24 cm |





Reviews
There are no reviews yet.