Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Majestic Pet |
| Model Number | 41ZDY9UH63CH |
| Size | M |
| Brand Color | Purple |
| Color | Purple |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Flat |
| Material | Polyester |
| Washable | Yes |
| Width | 91.44 cm |
| Height | 91.44 cm |
| Depth | 12.7 cm |




Reviews
There are no reviews yet.