Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Majestic Pet |
| Model Number | 4CN7UMQZIFS6 |
| Size | L |
| Brand Color | Red |
| Color | Red |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Flat |
| Material | Polyester |
| Washable | Yes |
| Width | 106.68 cm |
| Height | 152.4 cm |
| Depth | 20.32 cm |




Reviews
There are no reviews yet.