Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Majestic Pet |
| Model Number | 5ANOXM3MD1LT |
| Size | XL |
| Brand Color | Green |
| Color | Green |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Mat |
| Material | Poly/Cotton Twill |
| Washable | Yes |
| Width | 91.44 cm |
| Height | 132.08 cm |
| Depth | 22.86 cm |





Reviews
There are no reviews yet.