Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Majestic Pet |
| Model Number | 5BJ8T8VS9VD8 |
| Size | S |
| Brand Color | Multicolor |
| Color | Multicolor |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Bolster |
| Material | Polyester |
| Washable | Yes |
| Width | 48.26 cm |
| Height | 60.96 cm |
| Depth | 17.78 cm |





Reviews
There are no reviews yet.