Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Majestic Pet |
| Model Number | 5OY5AW2IGX9I |
| Size | XL |
| Brand Color | Black |
| Color | Black |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Flat |
| Material | Polyester |
| Washable | Yes |
| Width | 106.68 cm |
| Height | 152.4 cm |
| Depth | 20.32 cm |





Reviews
There are no reviews yet.