Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Majestic Pet |
| Model Number | 68OWFUV48ZTY |
| Size | L |
| Brand Color | Blue |
| Color | Blue |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Flat |
| Material | Polyester |
| Washable | Yes |
| Width | 36 cm |
| Height | 36 cm |
| Depth | 56 cm |





Reviews
There are no reviews yet.