Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Majestic Pet |
| Model Number | 6F122RXQIGO1 |
| Size | S |
| Brand Color | Multicolor |
| Color | Multicolor |
| Pet Type | Cat |
| Bed Type | Enclosed |
| Material | Sherpa |
| Washable | Yes |
| Width | 45.72 cm |
| Height | 45.72 cm |
| Depth | 40.64 cm |





Reviews
There are no reviews yet.