Description
electronics Sensible (Infrared) Induction Cooktop Touch Functions 2000w (All Utensils Use able)
electronics Sensible (Infrared) Induction Cooktop Touch Functions 2000w (All Utensils Use able)
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | pack of 1 |
| Brand | marvellous furnishings |
| model_name | Induction Cooktop Touch Functions 2000w |
| Model | infra-2 |
| Type | Induction Cooktop |
| Color | Black |
| Control | Touch Panel |
| Display | LED Display |
| Elements on Cooktop | 1 |
| Power Indicator | Yes |
| Power Consumption | 2000 W |
| Power Input | AC 220 – 240 V |
| Weight | 0.3 kg |
| Service Type | na |
| Warranty Summary | na |
| Covered In Warranty | na |
| Not Covered In Warranty | na |
Reviews
There are no reviews yet.