Description
Good quality Very useful 7 Speed hand mixer egg beater blender .
Good quality Very useful 7 Speed hand mixer egg beater blender .
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 egg beater |
| Model | ice cream bitter |
| Series | ice cream bitter |
| Body Material | Plastic |
| Blade Material | Stainless Steel |
| Blending | Yes |
| Chopping | Yes |
| Pureeing | Yes |
| Stirring | Yes |
| Safety Features | 7 Speed Control Setting |
| Width | 5 cm |
| Height | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Weight | 0.14 kg |
| Warranty Summary | 7 Days Replacement Warranty |
| Domestic Warranty | 0 |
Reviews
There are no reviews yet.