Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Meera Product |
| Model Number | Medu vada maker, vada maker Stainless steel |
| Material | Steel |
| Width | 12 cm |
| Height | 19 cm |
| Depth | 12 cm |
| Weight | 219 g |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Meera Product |
| Model Number | Medu vada maker, vada maker Stainless steel |
| Material | Steel |
| Width | 12 cm |
| Height | 19 cm |
| Depth | 12 cm |
| Weight | 219 g |
Reviews
There are no reviews yet.