Description
MegaChef Electric Easily Portable Ultra Lightweight Dual Burner Cooktop Buffet Range in Sleek White
MegaChef Electric Easily Portable Ultra Lightweight Dual Burner Cooktop Buffet Range in Sleek White
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 2 Electric Burner |
| Brand | MEGACHEF |
| model_name | Electric Easily Portable Ultra Lightweight Dual Burner Cooktop Buffet Range in Sleek White |
| Model | 42XKMILFWOHH |
| Type | Radiant Cooktop |
| Color | Multicolor |
| Control | Jog Dial |
| Elements on Cooktop | 2 Electric Burner |
| Power Consumption | 700 W |
| Weight | 4.95 kg |
| Service Type | NA |
| Warranty Summary | NA |
| Covered In Warranty | NA |
| Not Covered In Warranty | NA |
Reviews
There are no reviews yet.