Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | MidWest Homes For Pets |
| Model Number | 1L6T6QGG13QQ |
| Size | M |
| Brand Color | Red |
| Color | Red |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Bolster |
| Material | Polyester |
| Washable | Yes |
| Width | 17.75 cm |
| Height | 8 cm |
| Depth | 19.25 cm |





Reviews
There are no reviews yet.