Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | MILAN ATTAMAKER |
| Model Number | Black Rose Aatachakki_01 |
| Type | Automatic |
| Grinding Capacity | 11 kg/hr |
| Motor Power | 1 hp |
| Motor Speed | 2880 RPM |
| Power Consumption | 750 W |
| Power Requirement | 230 V, 50 Hz |
| Width | 48 cm |
| Height | 87 cm |
| Depth | 32 cm |
| Weight | 49 kg |





Reviews
There are no reviews yet.