Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Number of Shelves | 4 |
| Sales Package | pack of 4 |
| Brand | miup |
| Model Number | Refrigerator Storage Basket, Expandable Fridge Rack, Sliding Vegetable Organizer |
| Material | Plastic |
| Compatible With | ALL FRIDGE |
| Width | 13 cm |
| Length | 18 cm |
| Weight | 100 g |





Reviews
There are no reviews yet.