Description
God quality Air Purifier for you.
God quality Air Purifier for you.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | MIXX |
| Model Name | Home 400ml Mini Light Bottel Shape Portable Room Air Purifier |
| Type | Room |
| Filter Type | Humidifier |
| Color | Green |
| Shade | Multicolor |
| Coverage Area | 300 sq ft |
| Water Tank Capacity | 0.6 L |
| Air Flow Level | 10 cu.m/hr |
| Portable | Yes |
| Power Consumption | 2 W |
| Width | 6 cm |
| Height | 15 cm |
| Depth | 6 cm |
| Weight | 0.3 kg |
Reviews
There are no reviews yet.