Description
This unique product serves the purpose which comes in various ranges & varieties and hence fulfills the need of all.
This unique product serves the purpose which comes in various ranges & varieties and hence fulfills the need of all.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 Hand Blender |
| Model | Egg, Lassi, Butter Milk Maker, Cakes Hand Mixer |
| Series | SC |
| Body Material | Plastic |
| Blade Material | Steeliness Steel |
| Blending | Yes |
| Chopping | Yes |
| Cord Length | 1 m |
| Weight | 350 kg |
| Service Type | 7 Days Replacement |
| Not Covered In Warranty | Product Damage And Used |
| Domestic Warranty | 1 |
Reviews
There are no reviews yet.