Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | MJ |
| Model Number | 0646 |
| Material | Plastic |
| Width | 13 cm |
| Height | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Weight | 0.1 kg |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | MJ |
| Model Number | 0646 |
| Material | Plastic |
| Width | 13 cm |
| Height | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Weight | 0.1 kg |
Reviews
There are no reviews yet.