Description
This Product is by I Look Enterprise. New Amazing product with ease of making delicious medu wada’s,a must have for every foodie, made from best quality and exquisite engineering process to give a class leading performance.
This Product is by I Look Enterprise. New Amazing product with ease of making delicious medu wada’s,a must have for every foodie, made from best quality and exquisite engineering process to give a class leading performance.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | onekart store |
| Model Number | Menduvada make Vada Maker |
| Material | Steel |
| Width | 12 cm |
| Height | 16 cm |
| Depth | 10 cm |
| Weight | 0.2 kg |
Reviews
There are no reviews yet.