Description
The egg box is stackable, large capacity, space saving, neat and beautiful. Keep the refrigerator clean and tidy.
The egg box is stackable, large capacity, space saving, neat and beautiful. Keep the refrigerator clean and tidy.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Number of Shelves | 1 |
| Sales Package | Pack of 1 |
| Brand | Onprix |
| Model Number | Automatic Rolling Egg Storage Rack, Stackable Large Capacity Egg Box (White) |
| Material | Plastic |
| Compatible With | No |
| Width | 21 cm |
| Length | 32 cm |
| Weight | 430 g |
Reviews
There are no reviews yet.