Description
The powerful 1500 watts cooks food quickly and efficiently
The powerful 1500 watts cooks food quickly and efficiently
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | Set of 1 |
| Brand | Opal impex |
| model_name | Electric Single Coil Induction/Cookpots Stove |
| Model | GQ7Bl0P |
| Type | Induction Cooktop |
| Color | White |
| Control | Push Button |
| Elements on Cooktop | Steel |
| Power Consumption | 1500 W |
| Weight | 1 kg |
| Service Type | NA |
| Warranty Summary | NA |
| Covered In Warranty | NA |
| Not Covered In Warranty | NA |
Reviews
There are no reviews yet.