Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Optimum Nutrition |
| Model Number | ON0274 |
| Quantity | 1 kg |
| Flavor | Vanilla Bean |
| Protein Type | Whey Protein |
| Form | Powder |
| Dietary Preference | No Cholesterol |
| Composition | Fat 2 G, Cholestrol 50 Mg, Sodium 300 Mg, Protein 30 G |
| Number of Scoops per Container | 20 |
| Ayurvedic | No |
| Shelf Life | 24 Month |
| Container Type | Box |
| Food Preference | Non-vegetarian |
| Serving Size | 50 g |
| Model Name | Platinum Hydro Builder |





Reviews
There are no reviews yet.