Description
Mini Oreo, Vanilla Flavored Cream – 67g
Mini Oreo, Vanilla Flavored Cream – 67g
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | Oreo |
| Model Name | Mini, Vanilla Flavored Cream – 67g |
| Quantity | 67 g |
| Type | Cream Filled |
| Base Flavors | Vanilla |
| Organic | No |
| Ingredients | Wheat Flour |
| Food Preference | Vegetarian |
| Container Type | Plastic Bottle |
| Maximum Shelf Life | 6 Months |
Reviews
There are no reviews yet.