Description
Oreo Soft Cake, 12 Pack – 192g (12x16g)
Oreo Soft Cake, 12 Pack – 192g (12x16g)
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | Oreo |
| Model Name | Soft Cake, 12 Pack – 192g (12x16g) |
| Quantity | 192 g |
| Type | Cookie Cake |
| Base Flavors | Assorted |
| Organic | No |
| Ingredients | Wheat Flour |
| Food Preference | Vegetarian |
| Container Type | Box |
| Maximum Shelf Life | 6 Months |
Reviews
There are no reviews yet.