Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | out! |
| Model Number | Natural flea and tick spray |
| Type | Fleas & Tick Removal |
| Form Factor | Spray |
| Pet Type | Dog, Cat |
| Suitable For | Adult, Adult |
| Quantity | 500 ml |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | out! |
| Model Number | Natural flea and tick spray |
| Type | Fleas & Tick Removal |
| Form Factor | Spray |
| Pet Type | Dog, Cat |
| Suitable For | Adult, Adult |
| Quantity | 500 ml |
Reviews
There are no reviews yet.