Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | OYSTIO |
| Model Number | Stainless Steel Medu Vada Maker Vada Maker |
| Material | Stainless Steel |
| Width | 13 cm |
| Height | 21 cm |
| Depth | 13 cm |
| Weight | 260 g |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | OYSTIO |
| Model Number | Stainless Steel Medu Vada Maker Vada Maker |
| Material | Stainless Steel |
| Width | 13 cm |
| Height | 21 cm |
| Depth | 13 cm |
| Weight | 260 g |
Reviews
There are no reviews yet.