Description
giving induction cookware which save your time
giving induction cookware which save your time
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 induction 1manual |
| Brand | PADMINI |
| model_name | CORAL |
| Model | Coral |
| Type | Induction Cooktop |
| Color | Black |
| Control | Push Button |
| Power Consumption | 1500 W |
| Weight | 2 kg |
| Service Type | NA |
| Warranty Summary | NA |
| Covered In Warranty | NA |
| Not Covered In Warranty | Faults which may be due to misuse,mishandling,negligence accident, damage due to transit, tampering or repairs carried out by unauthorized persons are not covered |
Reviews
There are no reviews yet.