Description
Package Content: 1 X Humidifier 1 X Sponge stick 1 X USB Cabel
Package Content: 1 X Humidifier 1 X Sponge stick 1 X USB Cabel
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | PAGALYetrade |
| Model Name | bottle humi |
| Type | Room |
| Filter Type | Humidifier |
| Color | Multicolor |
| Shade | Multicolor |
| Material | ABS plastic |
| Coverage Area | 2 sq ft |
| Air Flow Level | 1 km/hr |
| Portable | Yes |
| Power Consumption | 2 W |
| Width | 5 cm |
| Height | 10 cm |
| Depth | 5 cm |
| Weight | 0.4 kg |
Reviews
There are no reviews yet.