Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | pagran |
| Model Number | SM214 |
| Material | Stainless Steel |
| Width | 8.89 cm |
| Height | 21 cm |
| Depth | 8.89 cm |
| Weight | 150 g |
| Other Dimensions | This Medu vada Maker Gives You An Easy Of Making South Indian Dish At Home. Start Your Day With A Healthy Breakfast. Now You Can Make Menduwada With Just A Single Press. With this machine you can make vadas directly, dont have to keep batter on Hand No more hassles of holding the batter in your hand. Medu-Vada Maker is one of the most Innovative Kitchenware Product |




Reviews
There are no reviews yet.