Description
Panasonic Cooking Pan for Lid Cooker Only Compatible Models – SR-WA22 / SR Y22 Series
Panasonic Cooking Pan for Lid Cooker Only Compatible Models – SR-WA22 / SR Y22 Series
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Model Number | 2.2 COOKING PAN |
| Type | Rice Cooker |
| Color | Silver |
| Capacity | 2.2 L |
| Sales Package | 1 |
| Width | 26 cm |
| Height | 16 cm |
| Depth | 16 cm |
| Warranty Summary | 0 |
| Warranty Service Type | NO WARRANTY |
| Covered in Warranty | NO |
| Not Covered in Warranty | YES |
| Domestic Warranty | 0 Year |
| International Warranty | 0 Year |
Reviews
There are no reviews yet.