Description
Panasonic presents rice cooker that prepare lunch and dinner
Panasonic presents rice cooker that prepare lunch and dinner
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Model Number | automatic cooker SR KA18A |
| Type | Rice Cooker |
| Color | White |
| Capacity | 5 L |
| Sales Package | Pack of 1 |
| Width | 15 cm |
| Height | 15 cm |
| Depth | 14 cm |
| Warranty Summary | 2 Year warranty for repairing or replacing part 1 Year |
| Warranty Service Type | Customer needs to carry the product to the near by authorized service centre to get the product repaired or inspected |
| Covered in Warranty | BODY |
| Not Covered in Warranty | BROKEN |
| Domestic Warranty | 2 Year |
| International Warranty | 6 Months |
Reviews
There are no reviews yet.