Description
PM 2.5 certified 215 sqft House dust catcher 2 years filters life Turbo mode Warranty: 1 year on product Power: 21 watts Includes: Air purifier, filter and Operating manual
PM 2.5 certified 215 sqft House dust catcher 2 years filters life Turbo mode Warranty: 1 year on product Power: 21 watts Includes: Air purifier, filter and Operating manual
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Panasonic |
| Model Name | F-PBJ30ADD |
| Type | Room |
| Filter Type | HEPA |
| Color | White, Orange |
| Shade | White, Orange |
| Material | plastic |
| Coverage Area | 215 sq ft |
| Technology Used | HEPA |
| Air Flow Level | 168 CMH |
| Portable | Yes |
| Power Consumption | 220 W |
| Width | 27 cm |
| Height | 42 cm |
| Depth | 38 cm |
| Weight | 5 kg |
Reviews
There are no reviews yet.