Description
Panasonic presents rice cooker made of metal . This cooker is of in capacity and keep away from corrosive liquids
Panasonic presents rice cooker made of metal . This cooker is of in capacity and keep away from corrosive liquids
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Model Number | RICE COOKER 22H(AT) |
| Type | Rice Cooker |
| Color | Blue |
| Capacity | 2.2 L |
| Sales Package | 1 Unit : Rice Cooker |
| Width | 24 cm |
| Height | 23 cm |
| Depth | 24 cm |
| Warranty Summary | Manufacturer Warranty |
| Warranty Service Type | Manufacturer Warranty |
| Covered in Warranty | 5 Years |
| Not Covered in Warranty | Defects Due to Mis-use/mis-handling |
| Domestic Warranty | 5 Year |
| International Warranty | 0 Months |
Reviews
There are no reviews yet.