Description
good quality rice cooker
good quality rice cooker
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Model Number | RICE COOKER SR-928 |
| Type | Rice Cooker |
| Color | White, silver |
| Capacity | 4.5 L |
| Sales Package | 1 electric cooker |
| Width | 33 cm |
| Height | 26.5 cm |
| Depth | 33 cm |
| Domestic Warranty | 0 Year |
| International Warranty | 0 Months |
Reviews
There are no reviews yet.