Description
SR-CEZ18 Electric Rice Cooker (1.5 L) PACK OF 2
SR-CEZ18 Electric Rice Cooker (1.5 L) PACK OF 2
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Model Number | SR-CEZ18 PACK OF 2 |
| Type | Rice Cooker |
| Color | Silver |
| Capacity | 1.5 L |
| Sales Package | 2 main unit and User Manual |
| Width | 50 cm |
| Height | 30 cm |
| Depth | 32 cm |
| Warranty Summary | 2 Year warranty against manufacturing defects |
| Warranty Service Type | On Site Service |
| Covered in Warranty | Manufacturing Defects |
| Not Covered in Warranty | Physical Damage |
| Domestic Warranty | 2 Year |
| International Warranty | 2 Year |
Reviews
There are no reviews yet.