Description
Panasonic SR G06 Electric Rice Cooker (0.3 Kg, Apple Green )
Panasonic SR G06 Electric Rice Cooker (0.3 Kg, Apple Green )
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Model Number | SR-G06 |
| Type | Rice Cooker |
| Color | Apple Green |
| Capacity | 0.3 L |
| Sales Package | 1 electric cooker |
| Width | 24.5 cm |
| Height | 24 cm |
| Depth | 24.5 cm |
| Warranty Summary | 12 months |
| Warranty Service Type | panasonic |
| Covered in Warranty | full |
| Not Covered in Warranty | Broken |
| Domestic Warranty | 12 Months |
| International Warranty | 12 Months |
Reviews
There are no reviews yet.