Description
This electric rice cooker from the house of panasonic comes in white colour. It is made of metal for durability and measures 29.8 Cm x 29.8 Cm x 32 cm.
This electric rice cooker from the house of panasonic comes in white colour. It is made of metal for durability and measures 29.8 Cm x 29.8 Cm x 32 cm.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Model Number | SR-KA22FA 1.1-Litre Automatic-Jar Rice Cooker |
| Type | Rice Cooker |
| Color | White |
| Capacity | 1.1 L |
| Model Name | SR-KA22FA 1.1-Litre Automatic-Jar Rice Cooker |
| Series | SR-KA22FA |
| Sales Package | 1 electric cooker |
| Cooking | Yes |
| Width | 29.8 cm |
| Height | 29.8 cm |
| Depth | 32 cm |
| Warranty Summary | yes |
| Warranty Service Type | india |
| Domestic Warranty | 2 Year |
| International Warranty | 0 Year |
Reviews
There are no reviews yet.