Description
NA
NA
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Model Number | SR-WA10 |
| Type | Rice Cooker |
| Color | Silver |
| Capacity | 2.7 L |
| Sales Package | Cooker 1N Scoop 1N,Cooking plate 1N,Oprerating Instruction 1N. |
| Width | 24.5 cm |
| Height | 22 cm |
| Depth | 24.5 cm |
| Warranty Summary | 1 year Full 5 year Heater warranty |
| Warranty Service Type | panasonic |
| Covered in Warranty | Heater, switch,Termostate Ect. |
| Not Covered in Warranty | Broken |
| Domestic Warranty | 12 Months |
| International Warranty | 0 Months |
Reviews
There are no reviews yet.