Description
Panasonic automatic rice cooker and warmer
Panasonic automatic rice cooker and warmer
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Model Number | SR-WA22H AUTOMATIC COOKER WARMER |
| Type | Rice Cooker |
| Color | White |
| Capacity | 5.4 L |
| Sales Package | cooker, SCOOP, MEASURING CUP, COOKING PLATE, RECIPE BOOK, WARRANTY CARD |
| Width | 27.4 cm |
| Height | 26 cm |
| Depth | 27 cm |
| Warranty Summary | 2 Year warranty for repairing or replacing part 1 Year |
| Warranty Service Type | Customer needs to carry the product to the near by authorized service centre to get the product repaired or inspected |
| Covered in Warranty | MANUFACTURED DIFECTIVE |
| Not Covered in Warranty | PHYSICAL DEFICTIVE |
| Domestic Warranty | 2 Year |
| International Warranty | 0 Year |
Reviews
There are no reviews yet.