Description
SR942D PACK OF 2 ELECTRICAL COOKER
SR942D PACK OF 2 ELECTRICAL COOKER
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Model Number | SR942D PACK OF 2 |
| Type | Rice Cooker |
| Color | White |
| Capacity | 10 L |
| Sales Package | 2 main unit and User Manual |
| Width | 50 cm |
| Height | 42 cm |
| Depth | 26.7 cm |
| Warranty Summary | 5 Years |
| Warranty Service Type | On Site Service |
| Covered in Warranty | Manufacturing Defects |
| Not Covered in Warranty | Physical Damage |
| Domestic Warranty | 5 Year |
| International Warranty | 5 Year |
Reviews
There are no reviews yet.