Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Sales Package | 40 Packets of 12.5 g Each |
| Brand | Parle |
| Model Name | Hind and Seek Choco Filled Rolls |
| Quantity | 500 g |
| Type | Cream Filled |
| Base Flavors | Chocolate |
| Organic | No |
| Ingredients | Choco Cream, Wheat Flour, Edible Vegetable Oil, Sugar, Invert Sugar Syrup, Cocoa Solids, Raising Agent, Salt, Emulsifier |
| Food Preference | Vegetarian |
| Container Type | Plastic Bottle |
| Maximum Shelf Life | 9 Months |





Reviews
There are no reviews yet.