Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 |
| Model Name | Large Capacity Folding Travel Bag with Luggage Sleeve (Multicolor) |
| External Width | 40 cm |
| External Height | 41 cm |
| External Depth | 23 inch |
| Closure | Zipper |
| Expandable Features | Yes |
| Weight | 350 g |
| Domestic Warranty | 0 Year |





Reviews
There are no reviews yet.