Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Patsung |
| Non Stick | No |
| Color | Pink |
| Power Requirement | No |
| Power Consumption | 0 |
| Width | 13 cm |
| Height | 10 cm |
| Weight | 0.55 kg |
| Plate Diameter | 6.5 cm |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Patsung |
| Non Stick | No |
| Color | Pink |
| Power Requirement | No |
| Power Consumption | 0 |
| Width | 13 cm |
| Height | 10 cm |
| Weight | 0.55 kg |
| Plate Diameter | 6.5 cm |
Reviews
There are no reviews yet.