Description
Put medu vada batter inside the medu vada maker container.
Put medu vada batter inside the medu vada maker container.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Pawan |
| Model Number | menduvada-maker |
| Material | Plastic |
| Width | 10 cm |
| Height | 7 cm |
| Depth | 10 cm |
| Weight | 10 g |
Reviews
There are no reviews yet.