Description
Have Any Questions: Please do no hesitate to send and query in the questions & answers tab below. We are always at your service to assist you in your purchase 9582715925.
Have Any Questions: Please do no hesitate to send and query in the questions & answers tab below. We are always at your service to assist you in your purchase 9582715925.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Number of Shelves | 1 |
| Sales Package | 1 fridge door shelf |
| Brand | Payflip |
| Model Number | Freezer Door Suitable For L-G Single Door INTELLOCOOL Match With Part Code (MCV633335) |
| Material | Plastic |
| Compatible With | LG Single Door INTELLOCOOL |
| Width | 15.4 cm |
| Length | 38.5 cm |
| Weight | 120 g |
| Other Dimensions | 38.5×1.9×15.4 CM |
| Warranty Summary | Note: If For Any Reason You Are Unhappy With Any Product By Sold, Please Do Not Hesitate To Contact Us. We Take Full Ownership And Responsibility For The Quality Of Our Products And Will Do Our Best To Solve Your Problem Quickly And Efficiently! No warranty applicable on this product . |
| Service Type | Please match your old part number with the part number provided in the title. |
| Covered in Warranty | 7 Days replacement Policy |
| Not Covered in Warranty | Have Any Questions: Please do no hesitate to send and query in the questions & answers tab below. We are always at your service to assist you in your purchase 9582715925 |
Reviews
There are no reviews yet.