Description
MulticolorMaterial: Plastic
MulticolorMaterial: Plastic
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | Mini juicer |
| Juicer Type | Centrifugal Juicer |
| Warranty Summary | NA |
| Covered in Warranty | NA |
| Not Covered in Warranty | NA |
| Depth | 15 cm |
| Height | 16 cm |
| Width | 4 cm |
| Weight | 0.4 kg |
Reviews
There are no reviews yet.